Товарів у кошику: 0
✨ДІАГНОСТИКА ШКІРИ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ✨ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ >>

Політика співпраці

Заява ТОВ «Інститут Гіалуаль» про припинення всіх взаємовідносин та продажу наших товарів фізичним і юридичним особам російської федерації та республіки білорусь від 1 березня 2022 року


У зв'язку з воєнною агресією російської федерації та республіки білорусь проти України, вбивствами мирних громадян та іншими воєнними злочинами політичного та військового керівництва, збройних сил агресорів та їхніх пособників, ми не продаємо й не постачаємо наші товари до російської федерації та республіки білорусь, ні з ким не співпрацюємо, зокрема, не співпрацюємо з громадянами та юридичними особами російської федерації та республіки білорусь, а також особами, які їх контролюють, ми припинили всі взаємовідносини, не маємо там представництв, філій, чи афілійованих компаній, жодного бізнесу.


Увесь товар, що буде пропонуватися на ринках російської федерації та республіки білорусь під нашими торговельними марками, фірмовими найменуваннями, від нашого імені – не має до нас стосунку, є контрафактом або підробкою, не може відповідати стандартам якості, або може завдати шкоди. Прохання повідомляти про такі випадки на нашу офіційну електронну пошту [email protected] і не вірити недобросовісній рекламі.


ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК
ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Email
В нашому ком’юніті скінтелектуалів:
  • ексклюзивні пропозиції;
  • поради від експертів;
  • ранній анонс новинок.
Дякуємо, що приєдналися
до нашого ком’юніті скінтелектуалів!
Перевірте пошту (папки "Промо-акції" та "Спам"), підтвердьте підписку в листі. Промокод на подарунок прийде одразу після підтвердження!
Подарунок тут
ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції, персональні рекомендації та поради від експертів INSTYTUTUM.
Email