Warning: unlink(/var/www/instytutum.ua/data/www/instytutum.ua/system/storage/cache/cache.product.seopath.1713290904): No such file or directory in /var/www/instytutum.ua/data/www/instytutum.ua/system/library/cache/file.php on line 68 Спеціальні пропозиції
Товарів у кошику: 0
✨ДІАГНОСТИКА ШКІРИ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ✨ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ >>

Спеціальні пропозиції

Миттєва розстрочка тепер доступна на сайті
ТРАНСФОРМУЙТЕ ШКІРУ ЗАРАЗ - ПЛАТІТЬ ПІЗНІШЕ!

За допомогою цієї послуги ви маєте змогу придбати бажані продукти вже сьогодні, а платити поступово. Ви можете розділити свою оплату максимум на 4 платежі. Перший платіж буде списано в момент оформлення Миттєвої розстрочки. Просто оберіть метод "Миттєва розстрочка" при оформленні замовлення.

Послуга діє тільки для клієнтів Приват Банку, які мають картки з наявним кредитним лімітом.
Зверніть увагу, що за цю послугу банк також знімає комісію у розмірі 1.90 % від суми купленого товару щомісяця. Якщо на картці недостатньо власних коштів для списання комісії, то платіж покриється за рахунок кредитного ліміту і додаткова комісія складе 4.00 % від суми платежу.

Якщо раптом у вас виникнуть запитання щодо цієї послуги, не соромтесь і звертайтесь до наших експертів. Вони дадуть відповіді на всі запитання.

Команда INSTYTUTUM

В КАТАЛОГ

ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК
ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Email
В нашому ком’юніті скінтелектуалів:
  • ексклюзивні пропозиції;
  • поради від експертів;
  • ранній анонс новинок.
Дякуємо, що приєдналися
до нашого ком’юніті скінтелектуалів!
Перевірте пошту (папки "Промо-акції" та "Спам"), підтвердьте підписку в листі. Промокод на подарунок прийде одразу після підтвердження!
Подарунок тут
ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції, персональні рекомендації та поради від експертів INSTYTUTUM.
Email