Товарів у кошику: 0
🌟ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКУ – БЛИСК-ДОГЛЯД ДЛЯ ГУБ FANCY MATCH LIP GLOSS🌟 В МАГАЗИН >>
Ми на шляху до того, щоб стати наступним дизраптором індустрії догляду

INSTYTUTUM Result-Driven Skincare був заснований у 2014 році кандидаткою медичних наук, візіонеркою із потужним фармацевтичним досвідом у R&D, Наталією Деркач.

Наталія вважає, що ключ до бездоганної шкіри лежить у правильному професійному догляді вдома. Тому, щоб створити справді видатні продукти, вона об’єдналася з престижною швейцарською лабораторією — вченими з понад 30-річним досвідом у галузі догляду за шкірою, що мають репутацію створення продуктів високої якості з інноваційними формулами й ефективними активними компонентами.

Сьогодні INSTYTUTUM — це повноцінна лінійка професійних продуктів догляду, відомих завдяки високим концентраціям активних компонентів нового покоління з клінічно доведеною ефективністю. Завдяки цьому бренд завоював серця знаменитостей і топлікарів у всьому світі.

З любов'ю до краси,
Наталія Деркач
Ефективність інгредієнтів
клінічно доведена
ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК
ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Email
В нашому ком’юніті скінтелектуалів:
  • ексклюзивні пропозиції;
  • поради від експертів;
  • ранній анонс новинок.
Дякуємо, що приєдналися
до нашого ком’юніті скінтелектуалів!
Перевірте пошту (папки "Промо-акції" та "Спам"), підтвердьте підписку в листі. Промокод на подарунок прийде одразу після підтвердження!
Подарунок тут
ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції, персональні рекомендації та поради від експертів INSTYTUTUM.
Email