Товарів у кошику: 0
✨ДІАГНОСТИКА ШКІРИ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ✨ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ >>

Замовлення


ЯК МЕНІ ВІДСЛІДКУВАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Коли ваше замовлення буде оброблене, ви отримаєте смс-повідомлення, за допомогою якого ви зможете відслідкувати своє замовлення на сайті служби доставки.


ЯКІ ВИДИ ОПЛАТИ ПРИЙМАЄ INSTYTUTUM?

Ми приймаємо картки Visa, Master Card будь-якого українського банку. Ви також можете оплатити покупку у відділенні Нової Пошти, безпосередньо при отриманні замовлення.


ЧИ БЕЗПЕЧНО ПЛАТИТИ У ВАС МОЄЮ КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ?

Онлайн-замовлення на сайті instytutum.ua захищені та безпечні. Коли ви натиснете на кнопку «Оплатити замовлення», вас буде перенаправлено на захищений сервер, який використовує сучасну технологію шифрування Secure Socket Layer (SSL). Інформація про вашу кредитну картку передається нам в зашифрованому вигляді і зберігається у захищеному середовищі. SSL робить абсолютно неможливим доступ сторонніх осіб до будь-якої інформації, яку ви надіслали нам через захищений сервер.

ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК
ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Email
В нашому ком’юніті скінтелектуалів:
  • ексклюзивні пропозиції;
  • поради від експертів;
  • ранній анонс новинок.
Дякуємо, що приєдналися
до нашого ком’юніті скінтелектуалів!
Перевірте пошту (папки "Промо-акції" та "Спам"), підтвердьте підписку в листі. Промокод на подарунок прийде одразу після підтвердження!
Подарунок тут
ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ПІДПИСКУ!
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції, персональні рекомендації та поради від експертів INSTYTUTUM.
Email